Konference Automatizace a modernizace pivovarů 2011

Je používání moderních automatizačních technologií v souladu s tradiční výrobou českého piva? Nejen tuto otázku si klade za cíl zodpovědět druhý ročník konference Automatizace a modernizace pivovarů 2011, která proběhne 19. října v areálu restaurace Skála v Klášteru Hradiště nad Jizerou pořádanou redakčním kolektivem časopisu Control Engineering Česko. Záštitu nad pořádáním akce převzal ministr zemědělství Ing. Ivan Fuksa.

Za řečnickým pultem se v zajímavém programu vystřídají sládkové a manažeři českých pivovarů a rovněž zástupci předních dodavatelů automatizace v pivovarnictví. Chybět opět nebude ani ředitel Českého svazu pivovarů a sladoven Ing. Jan Veselý. Rovněž zde bude ochutnávka speciálních piv ze skupiny pivovarů K Brewery Trade.

V případě zájmu o účast vyplňte prosím registrační formulář na stránkách http://www.konference-tmi.cz nebo se spojte s pořadatelem na níže uvedených kontaktech.

Kontakt:

Petr Pohorský

manažer konference

mobil: 777 793 395

e-mail: redakce@controlengcesko.com

http://www.konference-tmi.cz

Keywords ČR-pivo-firmy-Trade Media International

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
Food, gastronomy

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.