Z mezinárodní značky ryze česká: forBET se mění na fBET

Původně mezinárodní sázková kancelář forBET prochází významnou transformací. Společnost se od 26. listopadu představuje pod značkou fBET. Stává se tak ryze českým hráčem na trhu sportovního sázení.

"Transformace na čistě českou společnost nám umožňuje lépe reagovat na potřeby lokálního trhu. Známe české sázkaře a víme, co očekávají," říká Ondřej Tyrychtr, CEO fBET. "Přinášíme nový, svěží vítr do světa sportovního sázení, postavený na otevřené komunikaci a férovém přístupu k zákazníkům."

Součástí změny je i spolupráce se sportovní datovou platformou 24live.com, díky které získají sázkaři přístup k detailním sportovním statistikám přímo v sázkové aplikaci. "Chceme, aby naši hráči měli všechny potřebné informace pro své rozhodování na jednom místě," vysvětluje Michal Krčmář, CMO fBET a 24live.com. "Sázení není jen o kurzech, ale především o znalosti sportu a dat."

Společnost se profiluje jako moderní sázková kancelář s důrazem na transparentnost a osobní přístup. "V době, kdy většina firem automatizuje komunikaci, my stavíme na lidském kontaktu. Každému hráči se věnujeme individuálně," dodává Krčmář.

fBET nabízí:

  • Přehlednou sázkovou platformu
  • Rychlé live sázky
  • Přístup k pokročilým sportovním statistikám
  • Osobní přístup v zákaznické péči
  • Transparentní bonusový systém

 

O společnosti:

fBET (forBET online CZ s.r.o.) je česká sázková kancelář s licencí od Ministerstva financí ČR. Z původně mezinárodní značky se transformuje na ryze českého poskytovatele sportovního sázení s důrazem na osobní přístup k zákazníkům a transparentní komunikaci.

 

 

 

Keywords ČR-sázky-sporty-trh-firmy-fBET

Region
Europe, EU, NATO

Category
Finance, economics
Business, marketing
Sport

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.