Chystá se unikátní podnikatelská konference MILCON 2019 v Praze

foto

10.01.2019, 16:25

Praha 10. ledna 2019 (PROTEXT) - Motivace Inspirace Leadership CONference neboli MILCON je netradiční pojetí konference pro podnikatele, která se uskuteční 25. dubna v Praze 5 / Paspův sál od 08:00. Vystoupí 3 řečníci a podělí se o své úspěchy i pády, které provázely jejich cestu k milionovým společnostem. Zbyněk Frolík za LINET Group, Stanislav Martinec za KOMA Modular a Jaroslava Valová za SIKO koupelny.

Konference někdy mohou být opravdu vyčerpávající - střídá se jeden řečník za druhým, musíte přebíhat mezi sály a mezitím vystát řadu na kafe. MILCON nabízí originální jednodenní formát se třemi řečníky, jimž bude věnováno dostatečné množství času na to, aby vám stihli představit sebe, svoji firmu a také říct to, jak spojit náročný podnikatelský život s tím osobním.

Hlavními pilíři konference jsou motivace, inspirace a leadership. Přední čeští podnikatelé, kteří vybudovali své podniky od nuly, Vám poví, jak díky své píli a vytrvalosti dokázali vypracovat své firmy na světovou úroveň.

Konference nebude probíhat klasicky s pomocí prezentací, ale jako výstupy složené z moderovaných rozhovorů a dokumentů o různých oblastech života podnikatelů. Rozhovor budete moci svými otázkami ovlivnit i Vy, návštěvníci. "Cílem je, skrze sdílení zkušeností úspěšných podnikatelů a lídrů, podpořit ostatní podnikatele ve vzdělávání, hledání informací, účinné povzbuzení a nasměrování k efektivitě a produktivitě“, říká o konferenci Marek Chvátal - moderátor, který má bohaté zkušenosti v oblasti rozhovorů s podnikateli. Celý průběh doplní vstupy divadelního herce Gustava Řezníčka v roli legendární podnikatelské osobnosti Tomáše Bati.

Jaká budou hlavní témata konference, resp. rozhovorů s hlavními řečníky?

- Moje vize tehdy a dnes

- Rodina není firma

- Umění odejít

- Služba veřejnosti

Naše konference pro vás bude přínosná a inspirativní. Za tím si stojíme. Pokud nebudete s konferencí spokojeni, garantujeme Vám vrácení peněz.

Přijďte načerpat pořádnou dávku podnikatelského know-how od těch nejúspěšnějších!

Kontakt:

Marek Chvátal

produkce

marek.chvatal@milcon.cz

www.milcon.cz

Chci zadat tiskovou zprávu

Chci dostávat tiskové zprávy

Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.

Doporučujeme

Protext služby