Informace k filmu o novinkách od Pioneer na Mezinárodní výstavě spotřební elektroniky CES 2008 je k dispozici na satelitu * Pioneer Electronics představí koncepce pro výjimečný kontrast a pokročilý design plazmových televizorů pod názvem Projekt KURO
8.01.2008, 14:58
USA 8. ledna (PROTEXT/Businesswire) - Informace o Mezinárodní výstavěspotřební elektroniky 2008 International CES
CO: Film o novinkách, které představila společnost Pioneer na Mezinárodnívýstavě spotřební elektroniky Consumer Electronic Show 2008 je k dispozicina satelitu. Na výstavě CES představuje společnost Pioneer Electronics dvěrevoluční technologie plochých plazmových obrazovek pod názvem ProjektKURO: Výjimečný kontrast a zdokonalený design. Poprvé v oblasti plazmovýchpanelů se podařilo vytvořit "absolutní černou" koncepci vyznačující sevýjimečně vysokým kontrastem, která předčí všechna očekávání. Pokročilákoncepce designu představuje 127 centimetrovou obrazovku o tloušťce pouhých9 milimetrů. Film obsahuje:
- Záběry z nových koncepcí panelů ve stánku společnosti Pioneer
- Rozhovor s Russem Johnstonem, výkonným viceprezidentem marketingu aplánování produktů skupiny pro domácí zábavu a podniková řešení společnostiPioneer Electronics (USA)Inc.
- Rozhovor s Marnixem Somersem, ředitelem divize domácího podnikáníspolečnosti Pioneer Europe
- Záběry z tiskové konference o nových koncepcích
- Záběry z výstavy
KDY:
Úterý 8. ledna 2008, 2:00 - 2:15 pacifického standardního času (PST) (10:00- 10:15 Greenwichského času (GMT))
Úterý 8. ledna 2008, 5:00 - 5:15 pacifického standardního času (PST) (8:00- 8:15 východoamerického času (EST))
KDE:
Družice Galaxy 17 Pásmo KU Transpondér 10
Downlink frekvence 11900.000 vertikální
1/8/08 @ 0500-0515 (2,00 pacifického standardního času (PST) nebo 10,00Greenwichského času (GMT))
1/8/08 @ 0800-0815 (5,00 pacifického standardního času (PST) nebo 8,00východoamerického času (EST))
Společnost Pioneer je přední světový výrobce spotřební elektroniky aproduktů pro firmy, jako jsou audio a video produkty a elektronika proautomobily. Její akcie se obchodují na burze cenných papírů v Tokiu.
KONTAKT:
GCI Group pro společnost Pioneer Electronics (USA) Inc.
Dupe Bosu
Tel.: +1-714-458-8071 (mobil)
E-mail: Dbosu@gcigroup.com
Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překladtéto zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Textzprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí tétotiskové zprávy.
Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkou PROTEXT nejsousoučástí zpravodajského servisu ČTK, a nelze je publikovat pod jejíznačkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen akterý za ně nese plnou odpovědnost.
PROTEXT